Kontakt

Inuti: 

Verksamhetschef
Manager

Kenneth Helén
+46 (0)73 980 55 58
kenneth@inuti.se

Konstnärlig ledare
Artistic director

Anneli Aaltonen Krantz
+46 (0)70 936 08 37
anneli@inuti.se

Enhetsansvarig
Unit responsible
Inuti Lilla Essingen

Asta Kellokoski Dalvén
asta@inuti.se

Enhetsansvarig
Unit responsible
Inuti Kungsholmen

Anna Hauptmann
anna.hauptmann@inuti.se

Eva-Karin Gedeon
Enhetsansvarig
(Unit responsible)
Inuti Västerbroplan
eva-karin@inuti.se

Olle Gibeck
Ekonomi och kontor
(Economist)
Inuti Kungsholmen
olle@inuti.se

Magnus Östling
Kontor/Office
magnus@inuti.se

Rosi Bergstedt
Kök/Kitchen
rosi@inuti.se

Carl Giverholt Algernon
Datorer/Computers
carl.algernon@inuti.se

 

Ateljé Inuti Lilla Essingen: 

Tel: +46 (0)8 656 93 03
mail: lillaessingen@inuti.se
Adress: Primusgatan 114, 112 67 Stockholm.
Stiftelsens plusgironummer: 139344-6

Kontakta Inuti Lilla Essingen

Personalen på Inuti Lilla Essingen

Eva Olofsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
eva@inuti.se

Ulrika Carlstedt Jönsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
ulrika@inuti.se

Peter Kinny
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
peter@inuti.se

Adriana Sjöberg
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
adriana@inuti.se

Maria Lundberg
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
maria@inuti.se

Jan Albert Carlsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
janne@inuti.se

Pia Svensson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
pia@inuti.se


Ateljé Inuti Kungsholmen: 

Tel: +46 (0)8 657 93 18
mail: kungsholmen@inuti.se
Adress: Parmmätargatan1, 112 24 Stockholm

Kontakta Inuti Kungsholmen

Personalen på Inuti Kungsholmen

Alexander Quintero
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
alexander@inuti.se
Pernilla Rozenberg
Konstnärlig handledare
textila ateljén
pernilla@inuti.se
 
Michele Ledder
Konstnärlig handledare
textila ateljén
michele@inuti.se
 

Ateljé Inuti Västerbroplan: 

Tel: +46 (0)73 9839886
08-121 471 32
mail: vasterbroplan@inuti.se
Adress: Rålambsvägen 12, 112 59 Stockholm

Kontakta Inuti Västerbroplan

Personalen på Inuti Västerbroplan

Lisa Björke
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
lisa@inuti.se

Lotte Nilsson Välimaa
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
lotte@inuti.se

Anna Selander
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
anna.selander@inuti.se

Max Avasoo
konstnärlig handledare 
Vikarie för föräldraledig
max@inuti.se

Logotyper

Nedanför finns Inutis logotyp som bild och som eps-fil